Vítání občánků - 22. října 2011

V Bystřici proběhlo v sobotu 22.10.2011 poprvé Vítání občánků. Počasí o sobotním odpoledni přálo, sluníčko provázelo maminky s kočárky a slavnostní síň se projasnila nejen podzimním vánkem, ale i smíchem těch nejmenších.

Turnaj v malé kopané - 16.7.2011

Turnaj v malé kopané v Bystřici se pomalu stává tradicí. Přípravám na sobotní odpoledne 16.7. předcházela hlavně řádná úprava hřiště. Kropení plochy a následné posekání trávy bylo podmínkou.

Pouťová klobouková zábava - 11.6. 2011

Prosluněným podvečerem začala na hřišti v Bystřici hrát příjemná hudba, opět přijali pozvání manželé Šukovi a postupně se začala scházet společnost, někdy v dost neobvyklé pokrývce hlavy.

Den matek - 7. května 2011

Datum oslavy Dne matek je každý rok jiný, ale to nic nemění na tom, že naše maminky máme rádi a v máji jim to můžeme připomenout.

publikováno: 16. 8. 2020 22:25,

Novinky z volného času

• na hřišti v Bystřici
O pohár starosty OSH

soutěž hasičských družstev

• sraz u mateřské školky
Slet čarodějnic

• sraz u místní mateřské školky
  • průvod ke sklípku, kde probudíme broučky
  • rej pro děti a dospělé, sladké odměny, opékání buřtů
  • poslech živé hudby
Jarní Jarmark

Zahrady Psinice Vás všechny srdečně zvou na Jarní Jarmark, který se bude konat v sobotu 27.dubna, od 10 do 15h, v prostorách prodejní zahrady v Psinicích u Libáně.

• Karlovarský kraj
Hasičský výlet

• Karlovarský kraj
  • prohlídka Kostela duchů v Lukové, prohlídka Nívštěvnického centra Becherovky, prohlídka centra Karlových Varů + oběd, rozhledna Diana, Motýlí dům
  • nahlášení účasti do 27. května
Kontejner

Pro občany Bystřice je přistaven kontejner na větve u MŠ do 1.4.2024. Prosíme o respektování upozornění. Prostor je monitorován. Děkujeme.