Informační SMS a e-maily

DOSTÁVEJTE AKTUÁLNÍ INFORMACE PŘÍMO NA VÁŠ TELEFON

Chcete-li vždy dostávat aktuální informace o dění v obci, stačí se zaregiistrovat k odběru novinek níže na stránkách v sekci "dostávejte novinky".

Zadejte svůj e-mail, vyberte si okruhy Vašeho zájmu o jejichž novinkách chcete dostávat notifikace. Následně připojte své telefoní číslo, na které chcete dostávat SMS.

Informace o nových článcíchudálostechfotogaleriíchúředních záznamů a dalších, budete dostávat formou emailu

Důležité zprávy, mimořádná sdělení a upozornění rozesíláme přímo na mobilní telefony formou SMS zpráv

aktualizováno: 6. 2. 2021 14:35, OI Developer

Novinky z Úřad, Obce a

• na hřišti v Bystřici
Rodinný den v Bystřici

Pojďte si s námi užít Par(ť)ákův den! Od 9:00 se bude konat druhý ročník memoriálu Martina Patky. Od 12:00 začne dětský den, budou připraveny skákací hrady, dílničky, malování na obličej a sportovní aktivity pro děti. Po celý den občerstvení, DJ a zábava.

Vítání občánků

Letos jsme přivítali celkem 15 dětí. Po jejich přivítání jsme poseděli v nových prostorách vedle kuželny, kde bylo připraveno občerstvení.