Informační SMS a e-maily

DOSTÁVEJTE AKTUÁLNÍ INFORMACE PŘÍMO NA VÁŠ TELEFON

Chcete-li vždy dostávat aktuální informace o dění v obci, stačí se zaregiistrovat k odběru novinek níže na stránkách v sekci "dostávejte novinky".

Zadejte svůj e-mail, vyberte si okruhy Vašeho zájmu o jejichž novinkách chcete dostávat notifikace. Následně připojte své telefoní číslo, na které chcete dostávat SMS.

Informace o nových článcíchudálostechfotogaleriíchúředních záznamů a dalších, budete dostávat formou emailu

Důležité zprávy, mimořádná sdělení a upozornění rozesíláme přímo na mobilní telefony formou SMS zpráv

aktualizováno: 6. 2. 2021 14:35, OI Developer

Novinky z Úřad, Obce a

• Anna Martinková

Kuželna

Nová a moderní bystřická kuželna se nachází v centru obce vedle obecního úřadu č.p. 111.

Kuželna přímo navazuje na obecní hospodu. Zájemcům je k dispozici dvoudráha.

• na sále bystřické hospody
Dětský karneval

Těšíme se na Vás!