Čarodějnice 2022

počet obrázků 24

Recyklujte s hasiči

V květnu uspořádáme sběr starého železa a zapojili jsme se do programu "Recyklujte s hasiči", ve kterém budeme od občanů pravidelně sbírat malé i velké domácí elektro spotřebiče - "vše, co lze zapojit do elektrické zásuvky, nebo funguje na baterie".

Zde je seznam co vše patří do sběru elektro spotřebičů:

pračky, sušičky, myčky nádobí, pečící zařízení, sporáky, elektrická topidla, elektrické radiátory, elektrické ventilátory, kopírky, tiskárny, chladničky, mrazničky, elektrické bojlery, mikrovlnné trouby, plotny, vysavače, zařízení používaná k šití, pletení, tkaní, žehličky, mandly, topinkovače, fritovací hrnce, váhy, vrtačky, pily, nástroje pro sečení nebo jiné zahradnické činnosti, elektrické nože, spotřebiče pro stříhání vlasů, sušení vlasů, čištění zubů, holení, hodiny, DVD přehrávače, videorekordéry, malé domácí spotřebiče, počítače, wi-fi zařízení, klasické telefonní přístroje, televize, monitory apod.

Hasičský výlet

Rádi bychom Vás pozvali na tradiční Hasičský výlet, který se bude konat 28. května 2022 a zavede Vás do Pardubického kraje. Začneme prohlídkou nejstaršího českého královského hradu Svojanov u Poličky, který bývá též nazýván "vilou českých královen". Po prohlídce hradu se přesuneme do Pekla v obci Čertovina u Hlinska, kde nás čeká prohlídka pekla plného čertů se zábavným programem. Pokud si nás čerti nenechají v pekle, tak bychom nakonec navštívili Keltský archeopark Nasavrky, kde bude zrovna ten den probíhat akce "Oživlý skanzen", která nám představí, jak se žilo našim keltským předkům v mladší době železné. Přesný harmonogram výletu bude upřesněn plakáty a hlášením v místním rozhlase.

O pohár starosty OSH

SDH Bystřice si Vás dovoluje pozvat na 2. kolo "O pohár starosty OSH Jičín".

Požární útoky 2B 75 a 2x 2C 52. Kategorie ženy, muži a muži nad 35 let. Útoky budou probíhat dle pravidel "O pohár starosty". Startovné 300 Kč. Občerstvení zajištěno.

7:45 - 8:30 - prezentace týmů

9:00 - první útok

Přijďte se podívat a fandit našim mužům a ženám.

Všichni jste srdečně zváni.

Dětský karneval

počet obrázků 33

Jarní probouzení broučků

počet obrázků 37

Karneval, to je bál

počet obrázků 1

Ukrajina

I my odsuzujeme vpád ruských vojsk na území Ukrajiny, proto na našem obecním úřadě visí ukrajinská vlajka vyjadřující naši podporu. Jsme připraveni pomoci. Nezapomínejme, že v jednotě je síla.?? ?? ??

aktualizováno: 12. 5. 2019 17:47,