Čarodějnice - 30. dubna 2014

V jarní podvečer to vypadalo, že se čarodějnicím nějak zvlášť nechce. Chodily po malých
skupinkách a tak aby se osmělily, lákáme je na drobné dárky a sladkosti

Cirkus - 29. dubna 2014

Koncem dubna zavítal do naší obce cirkus, podle pamětníků zhruba po padesáti letech.Modrá plachta cirkusu Kellners se rozprostřela na hřišti a malý, takřka rodinný program mohl začít.

Maškarní bál - 15. března 2014

Maškarní rej pro děti a bál pro dospělé Bystřice uspořádala koncem března pěkně za sebou v dobré víře, že se využije krásná barevná výzdoba a zároveň, že rodiče dostanou také chuť si zatančit v maskách, jako jejich děti

aktualizováno: 16. 8. 2020 22:25,

Mistrovství ČR v požárním útoku

?Jedeme na republiku!?

Naši dobrovolní hasiči historicky poprvé postoupili na Mistrovství ČR v požárním útoku.

• v Bystřici na hřišti

Rodinný den v Bystřici

od 9 hod.

Memoriál Martina Patky v malé kopané

od 12 hod.

dětský den - skákací hrady, dětské hry, malování na obličej

• v Bystřici na hřišti
Divadelní komedie

Divadelní komedie

po dlouhé době máme pro Vás krásnou zprávu. Díky dobré epidemiologické situaci si Vás dovolujeme pozvat na první kulturní akci v Bystřici a to divadelní komedii „Šest v tom“, která se uskuteční na hřišti 26. června od 19 hodin. Vstupné 150 Kč, občerstvení zajištěno. Podmínky pro vstup budou dle aktuálního nařízení vlády, antigenní test bude možný před vstupem na hřiště. Tak si vezměte deku, teplé oblečení a s dobrou náladou náladou se přijďte po dlouhé době pobavit.

Velikonoce

Krásné velikonoční pondělí? Jelikož ani letos nemůžou koledníci vyjít na koledu, tak nám tu opět běhal velikonoční zajíček s plnou nůší dobrot pro všechny děti v Bystřici. Koledu opět zanechal na plotě či u dveří domu. Tak ať aspoň z části nahradí to co se nemůže. No a na závěr? I když v Bystřici se i nesplnitelné věci plní a vznikají různé akce a tradice, tak si z celého ❤️ přeji, aby z těchto velikonoc tradice nevznikla a vrátili jsme se k “obyčejným” krásným svátkům jara.?