Divadelní komedie

po dlouhé době máme pro Vás krásnou zprávu. Díky dobré epidemiologické situaci si Vás dovolujeme pozvat na první kulturní akci v Bystřici a to divadelní komedii „Šest v tom“, která se uskuteční na hřišti 26. června od 19 hodin. Vstupné 150 Kč, občerstvení zajištěno. Podmínky pro vstup budou dle aktuálního nařízení vlády, antigenní test bude možný před vstupem na hřiště. Tak si vezměte deku, teplé oblečení a s dobrou náladou náladou se přijďte po dlouhé době pobavit.

číst více
Bystřice má nový obecní web

Nová webová stránka obce cílí na Vás, na občany. Co nového Vám přináší, jaké jsou její hlavní výhody? To se dozvíte v tomto článku.

1. Obecní ples - 21. února 2015

V sobotu 21.2.2015 se v Bystřici na sále pořádal první Obecní ples ve spolupráci s mateřskou školou. Připravoval se s velkou pílí, ale také s pokorou, jak vše dopadne, je to poprvé.

Obecní výlet - 10. května 2014

Tradiční jarní výlety z Bystřice po vlasti české už mají své příznivce a tak se stalo, že je letos přihlášeno padesát účastníků zájezdu a přestože byl odjezd určen na 3,30hodin sobotního rána 10.května, všichni dorazili bez zpoždění

Čarodějnice - 30. dubna 2014

V jarní podvečer to vypadalo, že se čarodějnicím nějak zvlášť nechce. Chodily po malých
skupinkách a tak aby se osmělily, lákáme je na drobné dárky a sladkosti

Cirkus - 29. dubna 2014

Koncem dubna zavítal do naší obce cirkus, podle pamětníků zhruba po padesáti letech.Modrá plachta cirkusu Kellners se rozprostřela na hřišti a malý, takřka rodinný program mohl začít.

Maškarní bál - 15. března 2014

Maškarní rej pro děti a bál pro dospělé Bystřice uspořádala koncem března pěkně za sebou v dobré víře, že se využije krásná barevná výzdoba a zároveň, že rodiče dostanou také chuť si zatančit v maskách, jako jejich děti

aktualizováno: 16. 8. 2020 22:25,

• na hřišti v Bystřici