Zástěrková zábava - 2.listopadu 2012

Začátkem listopadu pořádala obec v Bystřici zástěrkovou posvícenskou zábavu.Jestli to bylo určeným výběrem prádla nebo špatným počasím, že byla menší účast, to se už nedozvíme.

Zástěrková zábava - 2.listopadu 2012

Ale je to ponaučení pro příště, vybereme atraktivnější a zajímavější úbor, třeba to zabere.Nicméně jsme si to mi přítomní zástěrkáři užili. Nejsou fronty u výčepu, hudba příjemná a částečně i na přání.Zástěrky různých druhů, zakoupené i ušité při promenádě přesvědčily, že v Bystřici zábava neusnula.

Model ze záclony, nebo beruškový styl, je to jedno, hlavně, že si můžeme na této malé sešlosti popovídat a zatančit si.Tombola stačila pro všechny. Krásná panenka v zástěrce jako dort byla hlavní výhrou.Společná fotografie na památku i s panem kapelníkem Jiterským , který je jako vždy perfektně připraven.

Jeho bílá zástěra s vysokou kuchařskou čepicí přesvědčuje všechny pozdě příchozí hosty, že tu jsou dobře na zástěrkové zábavě.Takže kdo nepřišel, má smůlu , vždyť pobavit se a zasmát v tomto dušičkovém počasí je takřka léčivé a uklidňující.Tak vážení, doufáme, že to za rok nevzdáte a přijdete posedět mezi své sousedy a přátele.