Vítání občánků - 30. října 2013

Letos se muselo v Bystřici konat Vítání občánků o víkendu na Svátek zesnulých.

Vítání občánků - 30. října 2013

Předsudek, že bychom snad tento svátek chtěli opomenout byl naštěstí překonán. Svíčky jsou zapáleny a naše akce vlastně vypovídá o tom, že život nekončí. Máme tu pět krásných miminek, nových občánků Bystřice a slavnostní uvítání může začít.

Děti z místní mateřské školy zazpívají a zarecitují s panenkami v náručí a paní starostka za vlídného doprovodu varhan přednese svůj dojemný projev. Poté se rodiče zapisují do Uvítací knihy a převezmou dary s pamětním listem a vkladní knížkou. Po přípitku se slova tradičně ujímá paní fotografka, aby u kolébky zvěčnila na památku spokojené a šťastné rodiče a Magdalenkou, Maruškou, Deniskou, Davídkem a Adámkem.

Mezitím pořadatelé seskupí stoly tak, aby se mohla každá rodinka posadit a při malém pohoštění a voňavé kávě popovídat. Venku je mlhavo, pošmourno, tady však v teplé a příjemné atmosféře sedíme až do večera u teplé kávy a cukroví. Našim malým občánkům přejeme hodně zdraví, lásky a životních úspěchů. A co si přejeme my? Aby až vyrostou zůstali věrní Bystřici a rádi se sem vraceli. Hodně štěstí !

Novinky z Obce

• Anna Martinková

Kuželna

Nová a moderní bystřická kuželna se nachází v centru obce vedle obecního úřadu č.p. 111.

Kuželna přímo navazuje na obecní hospodu. Zájemcům je k dispozici dvoudráha.

• na sále bystřické hospody
Dětský karneval

Těšíme se na Vás!