Vánoční dílna - 30.listopadu 2012

Poslední listopadový podvečer se ženy v Bystřici už podruhé sešly na sále, aby si vlastnoručně vytvořily na první adventní neděli vánoční výzdobu.

Vánoční dílna - 30.listopadu 2012

Pod rukama šikovných tvůrců se rodily svícínky, věnce na stůl či závěsné na dveře, tradiční nebo modernější, prostě, co kdo má rád a rovněž hrála roli barva a druh zdobení.  Poradcem byla jako loni Denisa Sálová.

A jak to vše dopadlo? Můžete posoudit sami v naší galerii fotografií a doufáme, že příští rok k nám zavítáte i vy, co jste si věneček koupili ve městě. Vždyť vytvořit si výzdobu sám není těžké a potěší duši i oko a ještě ušetří kapsu. Ale teď už honem domů,zdobit, péci cukroví a těšit se spolu s dětmi na vánoce.

Novinky z volného času

Za časů našich babiček

Ukázky draní peří, háčkování, pletení, vyšívání, paličkování, lynorit a štupování ponožek, jak se vyrábělo máslo, tvaroh apod. Občerstvení jako za starých časů

Obecní ples

Dětský karneval

Za časů našich babiček

V sobotu 27.1.2024 od 15 hodin společně na sále bystřické hospody zavzpomínáme na časy našich babiček.