Ukrajina

I my odsuzujeme vpád ruských vojsk na území Ukrajiny, proto na našem obecním úřadě visí ukrajinská vlajka vyjadřující naši podporu. Jsme připraveni pomoci. Nezapomínejme, že v jednotě je síla.?? ?? ??

Ukrajina

Novinky z Úřad a Obce

• na hřišti v Bystřici
Rodinný den v Bystřici

Pojďte si s námi užít Par(ť)ákův den! Od 9:00 se bude konat druhý ročník memoriálu Martina Patky. Od 12:00 začne dětský den, budou připraveny skákací hrady, dílničky, malování na obličej a sportovní aktivity pro děti. Po celý den občerstvení, DJ a zábava.

Vítání občánků

Letos jsme přivítali celkem 15 dětí. Po jejich přivítání jsme poseděli v nových prostorách vedle kuželny, kde bylo připraveno občerstvení.