Úklid obce

všechny Vás prosíme o účast na brigádě, kde uklidíme obec, hřiště i kulturní sál. Brigáda se bude konat v sobotu 12. 6. od 14 hodin. Sraz na hřišti. V tentýž čas budou hasiči sbírat železo, tak nepotřebné železné věci připravte před svůj dvůr a přijďte pomoc s úklidem obce. Za každou ruku budeme rádi a za odměnu Vás čeká něco dobrého z udírny a točené pivko na hřišti. Děkuji za účast, vždyť se alespoň sejdeme po dlouhé době a obec bude zase krásnější.

Úklid obce

Novinky z , Úřad a Obce

• na hřišti v Bystřici
KRIS

• na hřišti v Bystřici
18. setkání dechovek

Knihovna Bystřice

Několik málo slov o naší knihovně

Knihovna se v roce 2012 přestěhovala z prostor obecního úřadu do nově zrekonstruované třídy v budově mateřské školy v Bystřici. Knihovna byla vybavena novým IT zařízením a nábytkem. V roce 2013 vzniklo logo knihovny a razítko. Je centrem kulturního dění v obci a podílí se i na jeho tvorbě. Spolupracuje s místní mateřskou školou a pořádá akce pro děti i dospělé.

• Bystřická knihovna
Tvořivé setkání