Turnaj v malé kopané - 16.7.2011

Turnaj v malé kopané v Bystřici se pomalu stává tradicí. Přípravám na sobotní odpoledne 16.7. předcházela hlavně řádná úprava hřiště. Kropení plochy a následné posekání trávy bylo podmínkou.

Turnaj v malé kopané - 16.7.2011

Zázemí tu na hřišti mají sportovci dobré, šatny, sociální zařízení, občerstvení a posezení v chládku. To přišlo v přestávkách obzvlášť vhod, protože počasí se vydařilo a slunce hřálo po celý den.

Sešlo se sedm týmů a fotbalové klání mohlo začít. Sportovní nálada vydržela až do odpoledne. Putovní pohár, tedy cenu první, získalo družstvo Partyzán Bystřice. Odměnu si odnesl každý tým, ať už v podobě malého soudku s dobrým mokem, nebo šiškou salámu.

K večeru, když do areálu zavítali další hosté, se najednou sestavilo družstvo a starší si zahráli s mladšími jen tak pro radost. Dívat se na amatérské fotbalové figury přivodí úsměv na tváři a to je ten nejlepší začátek příjemného večera po náročném dni.

Fotky z povedené akce najdete zde.

Těšíme se na další ročník !!!