Stolní tenis - 8. ledna 2011

Začátek roku jsme v Bystřici pojali sportovně, což je po svátcích určitě chvályhodné.

Stolní tenis - 8. ledna 2011

6.ročník stolního tenisu, který pořádá pan J. Křelina, přivítal na sále Bystřické hospody v sobotu 8.1.2011 šestnáct místních soutěžících. Akci sponzoroval OÚ Bystřice, Agro Bystřice a.s., M. Novotný, J. Straka, J. Křelina a M. Valenta. Díky sponzorům mohly být připraveny ceny pro všechny účastníky, víno, pivo, salámy a další drobné předměty. Nechybí ani tři poháry pro umístěné na bedně vítězů. Věk zřejmě v tomto sportu nehraje roli, ať už hrál D. Vlk, coby nejmladší nebo pan J. Straka, všichni do turnaje vložili nadšení a sportovní nasazení. Atmosféra houstla.

Na stupínku nejvyšším J. Zajíček ml., za ním J. Zajíček st. a bronz získal T. Novotný. Atrakce se konala ve čtyřhrách, že zvítězil R. Hlavatý s T. Novotným a za nimi J. Zajíček s J. Křelinou, to by snad nemuselo být překvapením. Ale když přijel pozdě J. Mádlo a ještě bez pálky, vzal kuchyňské prkénko a s L. Košťákem obsadil třetí místo, to chce nadšení a šikovnost. Na olympiádě by to asi neprošlo, ale tady máme tolerantní pravidla. Vynikající guláš na posilněnou od J. Křeliny dovršil pohodovou atmosféru pingpongového klání. Chutnal i těm, co nezávodili a dorazili až večer do našeho sportovně kulturního stánku. Doufáme, že se do budoucna rozrostou řady hráčů u zelených stolů a turnaj zůstane na programu i v letech příštích. Trendem dnešní počítačové doby je přece pohyb a sport vůbec, Bystřice určitě nezůstane pozadu.

Děkujeme pořadatelům, sponzorům i všem zúčastněným.

Všechny fotky najdete zde.