Rozsvícení stromečku

vzhledem k aktuální situaci se letos v neděli tradiční rozsvěcení vánočního stromu konat nebude.

Nicméně jsme pro Vás připravili netradiční oslavu první adventní neděle. Proto Vás všechny prosíme, abyste si uvařili čaj, teple se oblékli a v 16:30 vyšli před Váš dům. V rozhlase uslyšíte vánoční program dětí z mateřské školky, který si pro Vás připravili a poté bude následovat pár tradičních vánočních koled. Během této příjemné, sic soukromé atmosféry, Vám místní hasiči rozvezou sladké překvapení k Vašemu horkému nápoji. Po ukončení hudebního programu vysílaného z rozhlasu, občané Bystřice ulpěte svůj zrak směrem na Važice a občané Važic směrem na Bystřici, kde proběhne tradiční ohňostroj. Proto prosíme o velkou účast, jak bystřických občanů, tak i važických občanů, kam také hasiči zajedou se sladkým překvapením.

Pokud máte někdo zájem přispět s Vaším vánočním sladkým překvapením, prosíme přineste nám ho v neděli ve 13:00 hodin na sál bystřické hospody.

Na závěr jménem zastupitelstva obce Bystřice a Važice, Vám přeji pevné zdraví, klidné a šťastné Vánoce a hodně sil v této nelehké době. A moc Vás prosím, i když je to teď těžké, ať Vás neopouští úsměv z tváře a láska a ohleduplnost jeden k druhému. Děkuji.

Rozsvícení stromečku

Novinky z , Úřad, Obce a

Lampionový průvod

Lampionový průvod s uspáváním broučků.

Drakiáda

Mistrovství ČR v požárním útoku

?Jedeme na republiku!?

Naši dobrovolní hasiči historicky poprvé postoupili na Mistrovství ČR v požárním útoku.