Předání bílé stuhy - 20. srpna 2011

V sobotu 20.8.2011 se vydalo pár lidiček z Bystřice spolu s místostarostkou paní M. Konůpkovou do Nového Hrádku u Náchoda.

Předání bílé stuhy - 20. srpna 2011

Proč? Probíhalo tu slavnostní předání výher ze soutěže Vesnice roku, která se konala letos a naše obec se jí zúčastnila.

Práce a přípravy našich občanů se vyplatily. Získali jsme krásnou Bílou stuhu za činnost mládeže a tím přispěli nejen k dobrému jménu obce Bystřice, ale i nemalou finanční částkou do pokladny. Stuha i pohár kolovaly z ruky do ruky, radost byla veliká. Počasí jak na objednávku, občerstvení zajištěno.

Nový Hrádek, výherce Zlaté stuhy, se akce zhostil na výbornou. Pan starosta se rozloučil a popřál všem mnoho dalších úspěchů v příštím roce.

Budeme se snažit!

Fotogalerie je k dispozici zde.

Novinky z Obce

PF

SDH Bystřice děkuje za přízeň po celý rok. Děkujeme těm, kteří nám pomáhali a byli oporou.
PF a výpůjční doba knihovny

Milí čtenáři a návštěvníci knihovny! Tento rok bude knihovna otevřena i během vánočních svátků (22. prosince i 29. prosince).
Čerti

plakat-certi-2021(DOC, 247 kB)

Čerti budou chodit pouze před dům, tak je prosím vyhlížejte. Děkujeme.

Rozsvícení stromečku

vzhledem k aktuální situaci se letos v neděli tradiční rozsvěcení vánočního stromu konat nebude.