Pouťová šátečková zábava - 2013

Počasí nám nedovolilo pořádat šátečkovou zábavu venku, a tak jsme museli na sál.

Pouťová šátečková zábava - 2013

Moc se nás tu ale nesešlo. Proč? Na vině bude zřejmě počasí. Nespoutaný déšť přinesl zkázu a natropil škody, na které spousta lidiček nebyla připravena. A znovu prší. Vzpomeneme příbuzných a přátel, kteří musí uklízet a trpělivě čekat na slunce a skromně užíváme zábavy a posezení při hudbě pana J. Jiterského. Aspoň na chvilku zapomenout na protivnou stoletou vodu a věřit, že se počasí umoudří a bude hezky. Takže, šátečky všeho druhu, pojďte na parket a bude promenáda s tombolou.

• na sále bystřické hospody
Dětský karneval

Těšíme se na Vás!