Pouťová klobouková zábava - 11.6. 2011

Prosluněným podvečerem začala na hřišti v Bystřici hrát příjemná hudba, opět přijali pozvání manželé Šukovi a postupně se začala scházet společnost, někdy v dost neobvyklé pokrývce hlavy.

Pouťová klobouková zábava - 11.6. 2011

Ale to byl vlastně záměr pořadatelů oživit zábavu něčím kreativním. Opravdu, některé umělecké výtvory stály za podívanou a pózování nebralo konce. Někdo otrhal skalku a vyzdobil slamák živými květy, našli se i odvážlivci, kteří svůj klobouk ozdobili právě očesanými třešněmi, což ale neslo následky v podobě zobajících návštěvníků společnosti, kteří se chovali jako kosi. Takže hosté s květy umělými, kraslicemi či mašlemi mohli být v klidu.

Zábava se rozběhla v příjemné atmosféře, parket obsazen, kofola a pivo teklo proudem. Promenádou v kloboucích proběhla soutěž s cenami, porotci to neměli jednoduché. Co vymyslíme za rok? Možná necháme kloboukové téma rozvinout, bylo to přece skvělé!!!

Více fotek najdete zde.

• na sále bystřické hospody
Dětský karneval

Těšíme se na Vás!