Pouťová klobouková zábava - 11.6. 2011

Prosluněným podvečerem začala na hřišti v Bystřici hrát příjemná hudba, opět přijali pozvání manželé Šukovi a postupně se začala scházet společnost, někdy v dost neobvyklé pokrývce hlavy.

Pouťová klobouková zábava - 11.6. 2011

Ale to byl vlastně záměr pořadatelů oživit zábavu něčím kreativním. Opravdu, některé umělecké výtvory stály za podívanou a pózování nebralo konce. Někdo otrhal skalku a vyzdobil slamák živými květy, našli se i odvážlivci, kteří svůj klobouk ozdobili právě očesanými třešněmi, což ale neslo následky v podobě zobajících návštěvníků společnosti, kteří se chovali jako kosi. Takže hosté s květy umělými, kraslicemi či mašlemi mohli být v klidu.

Zábava se rozběhla v příjemné atmosféře, parket obsazen, kofola a pivo teklo proudem. Promenádou v kloboucích proběhla soutěž s cenami, porotci to neměli jednoduché. Co vymyslíme za rok? Možná necháme kloboukové téma rozvinout, bylo to přece skvělé!!!

Více fotek najdete zde.

PF

SDH Bystřice děkuje za přízeň po celý rok. Děkujeme těm, kteří nám pomáhali a byli oporou.
PF a výpůjční doba knihovny

Milí čtenáři a návštěvníci knihovny! Tento rok bude knihovna otevřena i během vánočních svátků (22. prosince i 29. prosince).
Čerti

plakat-certi-2021(DOC, 247 kB)

Čerti budou chodit pouze před dům, tak je prosím vyhlížejte. Děkujeme.

Rozsvícení stromečku

vzhledem k aktuální situaci se letos v neděli tradiční rozsvěcení vánočního stromu konat nebude.