Pomoc obci Hrušky

obec Bystřice přijímá finanční podporu pro obec Hrušky, která byla nejvíce zasažena živelnou pohromou. Hotovost můžete přinést ve středu na obecní úřad v úřední hodiny nebo kdykoliv paní Dovolové. Vybrané peníze budou předány panu starostovi obce, který částku rozdělí zasaženým obyvatelům. Děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který pomůže v této nelehké situaci.

Pomoc obci Hrušky

Novinky z Úřad a Obce

Vítání občánků

Letos jsme přivítali celkem 15 dětí. Po jejich přivítání jsme poseděli v nových prostorách vedle kuželny, kde bylo připraveno občerstvení.

• na hřišti v Bystřici
KRIS

• na hřišti v Bystřici
18. setkání dechovek

Knihovna Bystřice

Několik málo slov o naší knihovně

Knihovna se v roce 2012 přestěhovala z prostor obecního úřadu do nově zrekonstruované třídy v budově mateřské školy v Bystřici. Knihovna byla vybavena novým IT zařízením a nábytkem. V roce 2013 vzniklo logo knihovny a razítko. Je centrem kulturního dění v obci a podílí se i na jeho tvorbě. Spolupracuje s místní mateřskou školou a pořádá akce pro děti i dospělé.