Pomoc obci Hrušky

obec Bystřice přijímá finanční podporu pro obec Hrušky, která byla nejvíce zasažena živelnou pohromou. Hotovost můžete přinést ve středu na obecní úřad v úřední hodiny nebo kdykoliv paní Dovolové. Vybrané peníze budou předány panu starostovi obce, který částku rozdělí zasaženým obyvatelům. Děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který pomůže v této nelehké situaci.

Pomoc obci Hrušky

Novinky z Úřad a Obce

Kuželna

Nová a moderní bystřická kuželna se nachází v centru obce vedle obecního úřadu č.p. 111.

Kuželna přímo navazuje na obecní hospodu. Zájemcům je k dispozici dvoudráha.

Otevírací doba bystřického Coopu

Vzhledem ke změně vedoucí naší bystřické prodejny Coop došlo i k menší úpravě otevírací doby prodejny??

Za časů našich babiček

Ukázky draní peří, háčkování, pletení, vyšívání, paličkování, lynorit a štupování ponožek, jak se vyrábělo máslo, tvaroh apod. Občerstvení jako za starých časů

• na sále bystřické hospody
Obecní ples