MDŽ - 8. března 2014

V sobotu 8.března vlídné slunné odpoledne přímo lákalo k přátelskému posezení.

MDŽ - 8. března 2014

Snad i proto se v Bystřici na estrádní odpoledne sál naplnil do posledního místa. Skupina místních občanů předvedla bezmála tříhodinový veselý program jako dárek pro všechny ženy k jejich svátku a nejen pro ně.

Protože to bylo páté výročí, vložily se do programu oblíbené písničky a scénky zahrané již
v předešlých ročnících. Výběr byl určen anketou. A tak s radostí znovu zpíváme Silo a Přítele. Na Darinku a Čau lásko se alternaci propůjčila Štěpánka, která však doufá, že se kamarád Pepa Loudů dá zdravotně natolik dohromady, aby mohl za rok s námi znovu zkoušet. Sám momentálně přijel z lázní Poděbrad a tak mu zpíváme sólo naživo, abychom jeho motivaci k uzdravování podpořili.

A tak hudba, ať dechovka nebo pavlačové písně střídala scénky či vtipy a třešničkou na dortu
byl tragický labutí příběh v baletním provedení. Chlapci ho předvedli s takovým nasazením, že potlesk nebral konce.A to je vlastně ta potřebná odměna pro všechny neherce, kteří v dnešní oddychové estrádě účinkovali. Doufáme, že je to povzbudí a dostanou chuť v příštím roce opět hrát a dělat radost všem hostům, kteří k nám  do Bystřice zavítají.