MDŽ - 8. března 2014

V sobotu 8.března vlídné slunné odpoledne přímo lákalo k přátelskému posezení.

MDŽ - 8. března 2014

Snad i proto se v Bystřici na estrádní odpoledne sál naplnil do posledního místa. Skupina místních občanů předvedla bezmála tříhodinový veselý program jako dárek pro všechny ženy k jejich svátku a nejen pro ně.

Protože to bylo páté výročí, vložily se do programu oblíbené písničky a scénky zahrané již
v předešlých ročnících. Výběr byl určen anketou. A tak s radostí znovu zpíváme Silo a Přítele. Na Darinku a Čau lásko se alternaci propůjčila Štěpánka, která však doufá, že se kamarád Pepa Loudů dá zdravotně natolik dohromady, aby mohl za rok s námi znovu zkoušet. Sám momentálně přijel z lázní Poděbrad a tak mu zpíváme sólo naživo, abychom jeho motivaci k uzdravování podpořili.

A tak hudba, ať dechovka nebo pavlačové písně střídala scénky či vtipy a třešničkou na dortu
byl tragický labutí příběh v baletním provedení. Chlapci ho předvedli s takovým nasazením, že potlesk nebral konce.A to je vlastně ta potřebná odměna pro všechny neherce, kteří v dnešní oddychové estrádě účinkovali. Doufáme, že je to povzbudí a dostanou chuť v příštím roce opět hrát a dělat radost všem hostům, kteří k nám  do Bystřice zavítají.

Mistrovství ČR v požárním útoku

?Jedeme na republiku!?

Naši dobrovolní hasiči historicky poprvé postoupili na Mistrovství ČR v požárním útoku.

• v Bystřici na hřišti

Rodinný den v Bystřici

od 9 hod.

Memoriál Martina Patky v malé kopané

od 12 hod.

dětský den - skákací hrady, dětské hry, malování na obličej

• v Bystřici na hřišti
Divadelní komedie

Divadelní komedie

po dlouhé době máme pro Vás krásnou zprávu. Díky dobré epidemiologické situaci si Vás dovolujeme pozvat na první kulturní akci v Bystřici a to divadelní komedii „Šest v tom“, která se uskuteční na hřišti 26. června od 19 hodin. Vstupné 150 Kč, občerstvení zajištěno. Podmínky pro vstup budou dle aktuálního nařízení vlády, antigenní test bude možný před vstupem na hřiště. Tak si vezměte deku, teplé oblečení a s dobrou náladou náladou se přijďte po dlouhé době pobavit.

Velikonoce

Krásné velikonoční pondělí? Jelikož ani letos nemůžou koledníci vyjít na koledu, tak nám tu opět běhal velikonoční zajíček s plnou nůší dobrot pro všechny děti v Bystřici. Koledu opět zanechal na plotě či u dveří domu. Tak ať aspoň z části nahradí to co se nemůže. No a na závěr? I když v Bystřici se i nesplnitelné věci plní a vznikají různé akce a tradice, tak si z celého ❤️ přeji, aby z těchto velikonoc tradice nevznikla a vrátili jsme se k “obyčejným” krásným svátkům jara.?