MDŽ - 5. března 2011

Znovu objevený svátek se setkal v Bystřici s velkým ohlasem.

MDŽ - 5. března 2011

Na sále Bystřické hospody bylo uspořádáno krásné sobotní odpoledne pro všechny ženy i dívky. Se svým programem tu vystoupili místní občané, amatérské divadlo z Jaroměře a Řehečské kvarteto.

Sál se postupně zaplnil do posledního místečka a když milá slečna přečetla náplň programu, začal kabaret, který Bystřice dlouho nezažila. Scénky střídaly písně a vtipy, mezitím se roznášela káva i čaj, aby měli hosté čím zapít ty nepřeberné dobroty, které na stoly připravily místní ženy. Slzy smíchu střídaly i chvilky dojetí a naplněný sál vřel radostnou atmosférou až do večera.

Babičky i maminky se rozcházely s kytičkou v ruce a na potkání všem aktérům programu děkovaly za příjemné odpoledne s přáním, aby i další rok mohly přijít. Samozřejmě! Třetí ročník bude, když se sejdou přátelé, jde všechno. Smích a dobrá nálada je přece kořením života.

Celou fotogalerii z této mimořádné události najdete zde.

• na sále bystřické hospody
Dětský karneval

Těšíme se na Vás!