Maškarní pro dospělé - 4.února 2013

Únorový sobotní podvečer měl v Bystřici patřit karnevalovým maskám.

Maškarní pro dospělé - 4.února 2013

Pořadatelé čekali větší účast, sice se kolem šíří chřipka, ale že by najednou tolik lidiček onemocnělo?

Nicméně náladu to nepokazilo, sešlost došlých maskovaných hostů si vystačila a během večera smích neustával. Nažloutlý Číňánek se sice nemohl dopočítat, když dorazila Sněhurka pouze s pěti trpaslíky, zná tu pohádku trochu jinak. Sličné Sněhurce to však na hlídání úplně stačilo.Hudba pana Jiterského jako vždy dokreslila humorně atmosféru podle situace na sále, což bezesporu přispívá k ještě lepší náladě. Po promenádě se rozdaly dárečky, společná fotografie na památku a když odbila půlnoc, chystáme se rej tance ukončit.Zítra budou mít maškarní děti, tak uvidíme, zda nás předběhnou v účasti.

Rozsvícení stromečku

vzhledem k aktuální situaci se letos v neděli tradiční rozsvěcení vánočního stromu konat nebude.

Lampionový průvod

Lampionový průvod s uspáváním broučků.

Drakiáda