Maškarní bál - 19. března 2011

Když se řekne maškarní karneval, máme před očima rej dětských masek na parketu.

Maškarní bál - 19. března 2011

V sobotu se v Bystřici na vesele vyzdobeném sále konala maškarní sešlost, ale masky byly trochu odrostlejší. Tentokrát se na parketu roztančili dospělí. Za doprovodu minikapely manželů Šukových, mimochodem jejich pestré hudební vystoupení sklidilo všeobecnou chválu, se započal takový karnevalový rej, který podle místních starších občanů tady dlouho nepamatují. Všichni se očividně bavili. Prohánělo se tu hejno snášejících slípek, medvědi, Karkulka nebo kvákající žabák.

Křemílek s Vochomůrkou nestačili rozdávat drobné ceny, které byly určené každému, kdo se přišel pobavit. Hrálo se a tančilo dlouho přes půlnoc, v dobré společnosti vždycky čas rychleji ubíhá, nikomu se nechtělo domů.

Dobrá nálada a spokojenost účastníků nás ujišťuje o tom, že za rok si to musíme zopakovat. Vždyť posedět si v dobrém se sousedy nebo přáteli je vždycky příjemné a tak se budeme těšit nejen na jaro, ale i na další setkání.

Všechn fotky najdete zde.

• na sále bystřické hospody
Dětský karneval

Těšíme se na Vás!