Maškarní bál - 19. března 2011

Když se řekne maškarní karneval, máme před očima rej dětských masek na parketu.

Maškarní bál - 19. března 2011

V sobotu se v Bystřici na vesele vyzdobeném sále konala maškarní sešlost, ale masky byly trochu odrostlejší. Tentokrát se na parketu roztančili dospělí. Za doprovodu minikapely manželů Šukových, mimochodem jejich pestré hudební vystoupení sklidilo všeobecnou chválu, se započal takový karnevalový rej, který podle místních starších občanů tady dlouho nepamatují. Všichni se očividně bavili. Prohánělo se tu hejno snášejících slípek, medvědi, Karkulka nebo kvákající žabák.

Křemílek s Vochomůrkou nestačili rozdávat drobné ceny, které byly určené každému, kdo se přišel pobavit. Hrálo se a tančilo dlouho přes půlnoc, v dobré společnosti vždycky čas rychleji ubíhá, nikomu se nechtělo domů.

Dobrá nálada a spokojenost účastníků nás ujišťuje o tom, že za rok si to musíme zopakovat. Vždyť posedět si v dobrém se sousedy nebo přáteli je vždycky příjemné a tak se budeme těšit nejen na jaro, ale i na další setkání.

Všechn fotky najdete zde.

Mistrovství ČR v požárním útoku

?Jedeme na republiku!?

Naši dobrovolní hasiči historicky poprvé postoupili na Mistrovství ČR v požárním útoku.

• v Bystřici na hřišti

Rodinný den v Bystřici

od 9 hod.

Memoriál Martina Patky v malé kopané

od 12 hod.

dětský den - skákací hrady, dětské hry, malování na obličej

• v Bystřici na hřišti
Divadelní komedie

Divadelní komedie

po dlouhé době máme pro Vás krásnou zprávu. Díky dobré epidemiologické situaci si Vás dovolujeme pozvat na první kulturní akci v Bystřici a to divadelní komedii „Šest v tom“, která se uskuteční na hřišti 26. června od 19 hodin. Vstupné 150 Kč, občerstvení zajištěno. Podmínky pro vstup budou dle aktuálního nařízení vlády, antigenní test bude možný před vstupem na hřiště. Tak si vezměte deku, teplé oblečení a s dobrou náladou náladou se přijďte po dlouhé době pobavit.

Velikonoce

Krásné velikonoční pondělí? Jelikož ani letos nemůžou koledníci vyjít na koledu, tak nám tu opět běhal velikonoční zajíček s plnou nůší dobrot pro všechny děti v Bystřici. Koledu opět zanechal na plotě či u dveří domu. Tak ať aspoň z části nahradí to co se nemůže. No a na závěr? I když v Bystřici se i nesplnitelné věci plní a vznikají různé akce a tradice, tak si z celého ❤️ přeji, aby z těchto velikonoc tradice nevznikla a vrátili jsme se k “obyčejným” krásným svátkům jara.?