Maškarní bál

Rej masek na sále Bystřické hospody letos nebyl asi tak početný, jako loni, ale náladu to nikomu nepokazilo.

Maškarní bál

Naopak. Alespoň bylo na parketu dostatek místa a dobře se tančilo.A při promenádě, když měla porota losovat pořadí, protože součástí programu byla tombola,to věru nebyl lehký úkol.Cenu útěchy dostal každý i pan kapelník a po odmaskování a odlíčení se tanec znovu rozjíždí.

Rozpustilá nálada trvá až do dvou hodin, pak se pomalu všichni rozcházejí,ač neradi a budeme zase rok čekat na příležitost udělat ze sebe na jeden večer blázna, co tančí.Tak všichni vymýšlejte, ať je nás příště  víc.

• na sále bystřické hospody
Dětský karneval

Těšíme se na Vás!