Malá estráda v Bukvici - 12.5. 2012

Jak už to mezi hlavními zastupiteli v obcích bývá, používají hojně telefon a počítač.

Malá estráda v Bukvici - 12.5. 2012

Pak není divu, že pokud tyto nástroje mají k dispozici, vědí, co se kde děje a to už je jen malý krůček k akci.Kamarádi z Bystřice jsou osloveni paní starostkou, aby dali dohromady miniestrádu ke Dni matek a to do Bukvice.

Takže náš tým začal skládat hodinový program z toho, co nám ještě zůstalo v paměti  a na papíře.V sobotu 12.5.2012 jedeme odpoledne transportérem, kam se přesně napočet vejdeme, na obecní úřad do Bukvice.Ani jsme nezkoušeli, tak trošičku hlodá tréma, ale když přítel Ládík zapojí aparaturu a spustí hudba, vše se odblokuje a jedem.

Zpočátku nemáme dobrý pocit z toho, co předvádíme. Někteří hosté sedí se sklopenými hlavami, jako by se báli zasmát. Ale když dozpívala Darinka, řeklo se pár vtipů a nastoupil Lojza s Lízou, ledy se prolomily a smějeme se všichni. Končíme u Sila a naší hymnou se loučíme na závěr.Po představení zůstáváme a posloucháme živou hudbu u dobré kávy a zákusků. V podvečer odjíždíme. Na rozloučenou nám paní místostarostka mává bílým šátečkem, tak jsme rádi ,že jsou tu také naladěni na vtipnou notu a doufáme, že tu nejsme naposledy.Přátel není nikdy dost.

Mistrovství ČR v požárním útoku

?Jedeme na republiku!?

Naši dobrovolní hasiči historicky poprvé postoupili na Mistrovství ČR v požárním útoku.

• v Bystřici na hřišti

Rodinný den v Bystřici

od 9 hod.

Memoriál Martina Patky v malé kopané

od 12 hod.

dětský den - skákací hrady, dětské hry, malování na obličej

• v Bystřici na hřišti
Divadelní komedie

Divadelní komedie

po dlouhé době máme pro Vás krásnou zprávu. Díky dobré epidemiologické situaci si Vás dovolujeme pozvat na první kulturní akci v Bystřici a to divadelní komedii „Šest v tom“, která se uskuteční na hřišti 26. června od 19 hodin. Vstupné 150 Kč, občerstvení zajištěno. Podmínky pro vstup budou dle aktuálního nařízení vlády, antigenní test bude možný před vstupem na hřiště. Tak si vezměte deku, teplé oblečení a s dobrou náladou náladou se přijďte po dlouhé době pobavit.

Velikonoce

Krásné velikonoční pondělí? Jelikož ani letos nemůžou koledníci vyjít na koledu, tak nám tu opět běhal velikonoční zajíček s plnou nůší dobrot pro všechny děti v Bystřici. Koledu opět zanechal na plotě či u dveří domu. Tak ať aspoň z části nahradí to co se nemůže. No a na závěr? I když v Bystřici se i nesplnitelné věci plní a vznikají různé akce a tradice, tak si z celého ❤️ přeji, aby z těchto velikonoc tradice nevznikla a vrátili jsme se k “obyčejným” krásným svátkům jara.?