Loučení s létem, aneb hry bez hranic - 3.9.2011

První víkend v září probíhalo v Bystřici Loučení s létem aneb Hry bez hranic.

Loučení s létem, aneb hry bez hranic - 3.9.2011

V. Hlavatá a J. Strnadová za pomoci obce sestavila nápadité hry, které, jak bylo vidět už na hřišti, děti zaujaly.

Školáci soutěžili samostatně, malé děti se vypořádaly s úkoly za pomoci rodičů. Opičí dráha, hledání klíče ve vodě a následné odemykání zajatce nebo rozvazování fáborů na čas, to vše děti plnily s vervou a nasazením. S chutí pak zasedly, aby se občerstvily nanukem a mohly převzít ceny s diplomem. Všichni byly vítězové a nálada v tomto slunečném odpoledni byla skvělá. Fotilo se, zpívalo, pár nadšenců, kteří ještě nepadali vedrem, hrálo fotbal. Opékaly se buřty a děti se radovaly z dárků, které našly ve vítězném balíčku.

Večer se nikomu nechtělo domu. Budeme se těšit na to, že příští hry na hřišti proběhnou zase v tak pohodovém a sportovním duchu a sluníčko nám vesele bude svítit.

Školákům přejeme úspěšný rok!

• na sále bystřické hospody
Dětský karneval

Těšíme se na Vás!