Hasičský bál - 15. února 2014

Letošní hasičský bál, který se konal 15.2. na sále Bystřické hospody, měl už 125.výročí.

Hasičský bál - 15. února 2014

Pořadatelé se činili, zajistili bohatou tombolu, která měla letos jiný průběh, co se týče vydávání cen. Nejprve se prodávaly trubičky naplněné lístkem s razítkem či bez, podle toho pak došlo k losování.

Takže když se netančilo, většina hostů si po stolech hrála s rozstříhanými brčky a hledala razítka. Napínavá legrace a všichni spokojení, bratři hasiči, že se vše prodalo a u stolů se střádaly na půlnoc orazítkované lístky.Hudba Meteor to sice nepřeháněla s polkou nebo valčíkem, přesto se neúnavně tančilo.O půlnoci zpestření rozdáním tomboly, muzikanti povečeřeli a jede se dál.

Pohodová zábava se nesla sálem, bezmála šedesát platících hostů se bavilo, nikdo se nemračil, nezlobil, prostě bylo veselo a tak to má být.Děkujeme hasičům za tradiční zábavu v Bystřici, děvčatům, která se výborně ujala tomboly, pochvalu by měli dostat i lidičky u výčepu, kde se nemusely stát fronty a obsluha příjemná.S úsměvem fungovala i šatna, tak co si víc přát.Snad jen, abychom mohli tento bál dále každý rok navštěvovat a těšit se na setkání s přáteli asousedy.

Novinky z volného času

Olympijské hry

1. bystřické letní olympijské hry

• na hřišti v Bystřici
Venkovské letní olympijské hry

• soutěže
  • sladké odměny
  • kolotoč
  • sklákací hrady
  • a mnoho dalšího

Občerstvení zajištěnoembarassed

• na hřišti v Bystřici
O pohár starosty OSH

soutěž hasičských družstev

• sraz u mateřské školky
Slet čarodějnic

• sraz u místní mateřské školky
  • průvod ke sklípku, kde probudíme broučky
  • rej pro děti a dospělé, sladké odměny, opékání buřtů
  • poslech živé hudby
Jarní Jarmark

Zahrady Psinice Vás všechny srdečně zvou na Jarní Jarmark, který se bude konat v sobotu 27.dubna, od 10 do 15h, v prostorách prodejní zahrady v Psinicích u Libáně.