Hasičský bál - 15. února 2014

Letošní hasičský bál, který se konal 15.2. na sále Bystřické hospody, měl už 125.výročí.

Hasičský bál - 15. února 2014

Pořadatelé se činili, zajistili bohatou tombolu, která měla letos jiný průběh, co se týče vydávání cen. Nejprve se prodávaly trubičky naplněné lístkem s razítkem či bez, podle toho pak došlo k losování.

Takže když se netančilo, většina hostů si po stolech hrála s rozstříhanými brčky a hledala razítka. Napínavá legrace a všichni spokojení, bratři hasiči, že se vše prodalo a u stolů se střádaly na půlnoc orazítkované lístky.Hudba Meteor to sice nepřeháněla s polkou nebo valčíkem, přesto se neúnavně tančilo.O půlnoci zpestření rozdáním tomboly, muzikanti povečeřeli a jede se dál.

Pohodová zábava se nesla sálem, bezmála šedesát platících hostů se bavilo, nikdo se nemračil, nezlobil, prostě bylo veselo a tak to má být.Děkujeme hasičům za tradiční zábavu v Bystřici, děvčatům, která se výborně ujala tomboly, pochvalu by měli dostat i lidičky u výčepu, kde se nemusely stát fronty a obsluha příjemná.S úsměvem fungovala i šatna, tak co si víc přát.Snad jen, abychom mohli tento bál dále každý rok navštěvovat a těšit se na setkání s přáteli asousedy.

Mistrovství ČR v požárním útoku

?Jedeme na republiku!?

Naši dobrovolní hasiči historicky poprvé postoupili na Mistrovství ČR v požárním útoku.

• v Bystřici na hřišti

Rodinný den v Bystřici

od 9 hod.

Memoriál Martina Patky v malé kopané

od 12 hod.

dětský den - skákací hrady, dětské hry, malování na obličej

• v Bystřici na hřišti
Divadelní komedie

Divadelní komedie

po dlouhé době máme pro Vás krásnou zprávu. Díky dobré epidemiologické situaci si Vás dovolujeme pozvat na první kulturní akci v Bystřici a to divadelní komedii „Šest v tom“, která se uskuteční na hřišti 26. června od 19 hodin. Vstupné 150 Kč, občerstvení zajištěno. Podmínky pro vstup budou dle aktuálního nařízení vlády, antigenní test bude možný před vstupem na hřiště. Tak si vezměte deku, teplé oblečení a s dobrou náladou náladou se přijďte po dlouhé době pobavit.

Velikonoce

Krásné velikonoční pondělí? Jelikož ani letos nemůžou koledníci vyjít na koledu, tak nám tu opět běhal velikonoční zajíček s plnou nůší dobrot pro všechny děti v Bystřici. Koledu opět zanechal na plotě či u dveří domu. Tak ať aspoň z části nahradí to co se nemůže. No a na závěr? I když v Bystřici se i nesplnitelné věci plní a vznikají různé akce a tradice, tak si z celého ❤️ přeji, aby z těchto velikonoc tradice nevznikla a vrátili jsme se k “obyčejným” krásným svátkům jara.?