Drakiáda - 6. října 2012

Drakiáda byla 6.10. v sobotu v Bystřici poprvé a tak z toho pramenila obava, jestli vůbec někdo přijde.

Drakiáda - 6. října 2012

Počasí v tomto ročním období také není stálé, ale nakonec byly obavy zbytečné.Odpoledne se za Bystřicí na letišti sešlo bezmála na dvě desítky draků, aby se společně rozloučily s babím létem. Sluníčko nám k tomu vesele svítí a větřík pomáhá stoupat našim dráčkům k bělostné obloze.Posoudit a rozhodnout, který z draků je nejlepší, to opravdu nešlo.

A tak jsme dráčky rozdělili na nejmenší, největší, nejoriginálnější, nejrychlejší, nejroztomilejší, nejporuchovější a taky ten, co létá nejvýš. Prostě vyhráli všichni.Po vyhodnocení si s chutí opékáme buřtíky a vychutnáváme pohodu podzimní atmosféry.Příští rok si určitě zase zalétáme a třeba se nás sejde ještě víc. Uvidíme.Ahoj babí léto!

Rozsvícení stromečku

vzhledem k aktuální situaci se letos v neděli tradiční rozsvěcení vánočního stromu konat nebude.

Lampionový průvod

Lampionový průvod s uspáváním broučků.

Drakiáda