Divadelní komedie

po dlouhé době máme pro Vás krásnou zprávu. Díky dobré epidemiologické situaci si Vás dovolujeme pozvat na první kulturní akci v Bystřici a to divadelní komedii „Šest v tom“, která se uskuteční na hřišti 26. června od 19 hodin. Vstupné 150 Kč, občerstvení zajištěno. Podmínky pro vstup budou dle aktuálního nařízení vlády, antigenní test bude možný před vstupem na hřiště. Tak si vezměte deku, teplé oblečení a s dobrou náladou náladou se přijďte po dlouhé době pobavit.

Divadelní komedie

Novinky z Obce a

Vítání občánků

Letos jsme přivítali celkem 15 dětí. Po jejich přivítání jsme poseděli v nových prostorách vedle kuželny, kde bylo připraveno občerstvení.

• na hřišti v Bystřici
KRIS

• na hřišti v Bystřici
18. setkání dechovek

Knihovna Bystřice

Několik málo slov o naší knihovně

Knihovna se v roce 2012 přestěhovala z prostor obecního úřadu do nově zrekonstruované třídy v budově mateřské školy v Bystřici. Knihovna byla vybavena novým IT zařízením a nábytkem. V roce 2013 vzniklo logo knihovny a razítko. Je centrem kulturního dění v obci a podílí se i na jeho tvorbě. Spolupracuje s místní mateřskou školou a pořádá akce pro děti i dospělé.