Dětský maškarní rej - 5.února 2013

Překvapení! Po nedělním obědě se na sále v Bystřici sešlo víc masek, než včera při plese masek dospělých.

Dětský maškarní rej - 5.února 2013

A jakých krásných. Nádhera, máme radost.Skotačily při písničkách z pohádek a večerníčků a radovaly se ze soutěží, které je očividně bavily.

Za společnou fotku na památku, kdy musely chvilku pózovat před oponou, dostaly čokoládové vajíčko a hned si vzájemně sdělovaly, co které skrývá za překvapení.Opravdu milé odpoledne, zhruba kolem páté poslední taneček a jde se domů.Zase se budeme za rok těšit a děkujeme všem maskám za hojnou účast.

Novinky z volného času

Za časů našich babiček

Ukázky draní peří, háčkování, pletení, vyšívání, paličkování, lynorit a štupování ponožek, jak se vyrábělo máslo, tvaroh apod. Občerstvení jako za starých časů

Obecní ples

Dětský karneval

Za časů našich babiček

V sobotu 27.1.2024 od 15 hodin společně na sále bystřické hospody zavzpomínáme na časy našich babiček.