MDŽ - 8. března 2015

Svátek žen se v Bystřici pravidelně vítá estrádou, většinou první březnovou sobotu.

MDŽ - 8. března 2015

Program Přátel je vždy směrován k určitému tématu, alespoň na začátku a letos to vyhráli Indiáni. Měli úspěch. Do barevných kostýmů a čelenek se oblékly i děti. Další scénky pak byly z rodinného života, následovaly pohádkové písničky, návštěva lékaře a skončili jsme v šantánu.

Prostě odpoledne pestře vymalované jako jarní slunečné počasí venku. Na stolech chutné pohoštění, káva, co víc si přát k přátelskému posezení. Co bude tématem příštího roku, ještě nevíme, ale co víme, je, že už se dnes všichni moc těšíme.

Přejeme šťastný a klidný celý rok všem našim přátelům nejen z Bystřice.

Mistrovství ČR v požárním útoku

?Jedeme na republiku!?

Naši dobrovolní hasiči historicky poprvé postoupili na Mistrovství ČR v požárním útoku.

• v Bystřici na hřišti

Rodinný den v Bystřici

od 9 hod.

Memoriál Martina Patky v malé kopané

od 12 hod.

dětský den - skákací hrady, dětské hry, malování na obličej

• v Bystřici na hřišti
Divadelní komedie

Divadelní komedie

po dlouhé době máme pro Vás krásnou zprávu. Díky dobré epidemiologické situaci si Vás dovolujeme pozvat na první kulturní akci v Bystřici a to divadelní komedii „Šest v tom“, která se uskuteční na hřišti 26. června od 19 hodin. Vstupné 150 Kč, občerstvení zajištěno. Podmínky pro vstup budou dle aktuálního nařízení vlády, antigenní test bude možný před vstupem na hřiště. Tak si vezměte deku, teplé oblečení a s dobrou náladou náladou se přijďte po dlouhé době pobavit.

Velikonoce

Krásné velikonoční pondělí? Jelikož ani letos nemůžou koledníci vyjít na koledu, tak nám tu opět běhal velikonoční zajíček s plnou nůší dobrot pro všechny děti v Bystřici. Koledu opět zanechal na plotě či u dveří domu. Tak ať aspoň z části nahradí to co se nemůže. No a na závěr? I když v Bystřici se i nesplnitelné věci plní a vznikají různé akce a tradice, tak si z celého ❤️ přeji, aby z těchto velikonoc tradice nevznikla a vrátili jsme se k “obyčejným” krásným svátkům jara.?