MDŽ - 8. března 2015

Svátek žen se v Bystřici pravidelně vítá estrádou, většinou první březnovou sobotu.

MDŽ - 8. března 2015

Program Přátel je vždy směrován k určitému tématu, alespoň na začátku a letos to vyhráli Indiáni. Měli úspěch. Do barevných kostýmů a čelenek se oblékly i děti. Další scénky pak byly z rodinného života, následovaly pohádkové písničky, návštěva lékaře a skončili jsme v šantánu.

Prostě odpoledne pestře vymalované jako jarní slunečné počasí venku. Na stolech chutné pohoštění, káva, co víc si přát k přátelskému posezení. Co bude tématem příštího roku, ještě nevíme, ale co víme, je, že už se dnes všichni moc těšíme.

Přejeme šťastný a klidný celý rok všem našim přátelům nejen z Bystřice.

Novinky z volného času

• Anna Martinková

Spolky

Veškeré informace najdete na webových stránkách dobrovolných hasičů Bystřice na odkazu výše.

• sraz u MŠ Bystřice
Slet čarodějnic