Dětský karneval - 14. března 2014

Předjarní náladou nás v sobotu 14.3. překvapily děti v Bystřici.

Dětský karneval - 14. března 2014

Bezmála padesát barevných postaviček roztancoval svou živou hudbou na klávesy pan Pokorný.

Paní učitelka ze školky vyplnila program nápaditými soutěžemi, které zaujaly všechny věkové kategorie dětí. Dárků a odměn bylo dost a tak se zpívalo, soutěžilo a dobrá nálada se udržela až do konce. Nechybělo ani společné foto, málem jsme se nevešli. Pořadatelé tentokrát omezili poprvé kouření na sále i v předsálí po dobu karnevalu, za což sklidili od rodičů pochvalu.

Děkujeme rodičům, že své ratolesti přivedli, vždyť tím neděláte radost jen dětem, ale i sobě a to je na tom to krásné.

Novinky z volného času

Za časů našich babiček

Ukázky draní peří, háčkování, pletení, vyšívání, paličkování, lynorit a štupování ponožek, jak se vyrábělo máslo, tvaroh apod. Občerstvení jako za starých časů

Obecní ples

Dětský karneval

Za časů našich babiček

V sobotu 27.1.2024 od 15 hodin společně na sále bystřické hospody zavzpomínáme na časy našich babiček.