Dětský karneval - 12. března 2011

Dětský karneval v Bystřici, který byl uspořádán o víkendu, se na sále Bystřické hospody určitě líbil všem dětem a nejen jim.

Dětský karneval - 12. března 2011

Vesele vyzdobený sál přivítal mnoho místních, ale přespolních taky nebylo málo. Písničky z pohádek střídaly rytmy disko a děti předváděly taneční kreace s takovou chutí, že se kolikrát přidali i rodiče. Na řadu přišly i soutěže, při kterých naše masky dostaly na posilněnou sladkosti a pitíčka. I přes bujaré veselí se podařilo dítka zformovat k oponě a vytvořit společnou fotografii na památku.

Nezbývá, než všem dospělím poděkovat, že našim beruškám, pejskům, kašpárkům, princeznám a dalším krásným maskám umožnili prožít toto odpoledne, že si udělali čas a přivedli své ratolesti. Vždyť mají v sobě tolik energie a vitality, načerpejme ji od nich a radujme se s nimi.

Všechny fotky najdete zde.

• na sále bystřické hospody
Dětský karneval

Těšíme se na Vás!