Dětský karneval

Karneval pro děti se v sobotním odpoledni v Bystřici vydařil.

Dětský karneval

Balonková výzdoba se volně vznášela nad parketem a roztomilé masky zpívaly, tančily a soutěžily, co jim síly stačily.

Výběr masek byl rozmanitý, spousta princezen a víl, jako každý rok, batolil se tu tučňák, tygřík, kouzelnice, prostě paráda. Je vidět, že se vyřádili i rodiče a zato jim patří velký dík.Pořadatelé se těší na další setkání a fotografie u červené opony.

Tak všichni vymýšlejte, ať je nás příště  víc.

Novinky z volného času

Za časů našich babiček

Ukázky draní peří, háčkování, pletení, vyšívání, paličkování, lynorit a štupování ponožek, jak se vyrábělo máslo, tvaroh apod. Občerstvení jako za starých časů

Obecní ples

Za časů našich babiček

V sobotu 27.1.2024 od 15 hodin společně na sále bystřické hospody zavzpomínáme na časy našich babiček.