Dětský den- 11. června 2011

Akce dětský den na místním hřišti v Bystřici opět jako každoročně v sobotním odpoledni proběhla v duchu jásajících dětí.

Dětský den- 11. června 2011

Hudba z reproduktorů a zářící sluníčko dodávaly veselou atmosféru. Děti se střídaly u soutěží, kde i za asistence rodičů skákaly v pytlích, prolézaly strachový pytel, střílely do plechovek a přenášely různě vodu. Práce s vodou v tomto počasí měla asi největší úspěch.

Zpestřením programu bylo předtančení zumby děvčátek z Kopidlna. Na závěr se mohly děti zúčastnit stopované a tradiční přetahovaná u lana proběhla také. Letos byly úspěšnější ženy, věk nehrál roli, mladí, starší, všichni chtěli soutěžit. Pak se mohli občerstvit výbornými, právě pečenými palačinkami a točenou kofolou.

Na konec nám děti nafoukaly z vyhraných bublifuků hejna barevných bublin a my se těšíme za rok, že místní hřiště přivítá zase tolik dětí s rodiči a budeme se bavit.

Více fotek si prohlédněte zde.

Novinky z volného času

Za časů našich babiček

Ukázky draní peří, háčkování, pletení, vyšívání, paličkování, lynorit a štupování ponožek, jak se vyrábělo máslo, tvaroh apod. Občerstvení jako za starých časů

Obecní ples

Dětský karneval

Za časů našich babiček

V sobotu 27.1.2024 od 15 hodin společně na sále bystřické hospody zavzpomínáme na časy našich babiček.