Den matek - 7. května 2011

Datum oslavy Dne matek je každý rok jiný, ale to nic nemění na tom, že naše maminky máme rádi a v máji jim to můžeme připomenout.

Den matek - 7. května 2011

V Bystřici jsme naplánovali oslavu na sobotu 7. května. Pozvání k malému posezení na sále Bystřické hospody přijalo pár maminek v doprovodu rodinných příslušníků. Pořadatelé zatáhli závěsy a mohlo se promítat.

Na programu byla prezentace fotografií z kulturních akcí letošního roku, našlo se i pár videí. Technika nás trochu zlobila, ale to se příště určitě vylepší. Na hodinku přijal pozvání bavič pan Matoušek, který svým vystoupením všechny pobavil a rozesmál. Peprné vtipy z dnešní doby střídalo vyprávění v roli dědy Potůčka nebo nám dobře známého F. Holzmana. Sedělo se v pohodě až do večerních hodin u kávy a občerstvení, které opět zajistily místní ženy.

Prostě z každého posezení máme radost a nemusí být ani svátek. Budeme doufat, že se všichni ve zdraví sejdeme zase za rok.

Podívejte se na fotografie z této vydaření akce zde.

• na sále bystřické hospody
Dětský karneval

Těšíme se na Vás!