Country odpoledne s koňmi - 13.8.2011

V sobotu 13. 8. 2011 se v Bystřici u Libáně na kolbišti konalo Country odpoledne s koňmi.

Country odpoledne s koňmi - 13.8.2011

Ráno pršelo, ale přesto už po deváté hodině začínají přípravy. Počasí neodradilo pořadatele ani hosty. Kolem desáté hodiny začínají přijíždět první účastníci závodů, kteří hned u brány dostanou na zlepšení nálady koláče a po vyplnění nutných prezentací se jdou utábořit k lesu, kde je klid a zázemí určené k odpočinku koní. Počasí se umoudřilo a i když občas sprchne, sluníčko to napraví a soutěže probíhají v klidu a bez zranění. Výherci jsou obdarováni poháry, ostatní v upomínku na dnešní závody obdrží medaile.

Samozřejmě nepřijdou zkrátka ani děti, za velkého veselí se vozí v kočáře. Pod stany je živo, vrcholí přípravy k dalšímu programu, zábavy s country hudbou Sun Set. Občerstvení bez fronty, jídlo chutné a pivo chlazené. A přestože se kapela skládá jen ze tří hudebníků, neubírá to nijak na jejich výkonu. Hrají nepřetržitě, dokud jsou na parketu tanečníci. Koláče se snědly do jednoho, vše se vypilo.

Nálada veselá až do nočních hodin, kdy se lidé spokojeně rozcházejí se zpěvem country písní na rtech do svých domovů.

Fotografie najdete zde.

Novinky z Obce