Čarodějnice - 30. dubna 2014

V jarní podvečer to vypadalo, že se čarodějnicím nějak zvlášť nechce. Chodily po malých
skupinkách a tak aby se osmělily, lákáme je na drobné dárky a sladkosti

Čarodějnice - 30. dubna 2014

No a po 19hodině se ke společnému průvodu přidávali další a další, až se nás u vatry sešlo dost na to, abychom mohli slavnostně podpálit hranici.Počasí se vyčasilo, přestalo foukat a zima nám opravdu není, letos je hranice opravdu vysoká, asi se víc uklízelo.

Pomalu se vracíme na hřiště, kde už hoří táborák a stoleček s buřtíky může začít rozdávat buřtklacky s voňavými špekáčky. Přišly k chuti. Pánové si k domečku zajdou pro točené a jarní nálada je dokonalá, nic nám neschází. Děti s jásotem pobíhají, rodiče, sousedé i kamarádi povídají a večer se ztrácí v tmavé noci.

Budeme vítat máj.

Mistrovství ČR v požárním útoku

?Jedeme na republiku!?

Naši dobrovolní hasiči historicky poprvé postoupili na Mistrovství ČR v požárním útoku.

• v Bystřici na hřišti

Rodinný den v Bystřici

od 9 hod.

Memoriál Martina Patky v malé kopané

od 12 hod.

dětský den - skákací hrady, dětské hry, malování na obličej

• v Bystřici na hřišti
Divadelní komedie

Divadelní komedie

po dlouhé době máme pro Vás krásnou zprávu. Díky dobré epidemiologické situaci si Vás dovolujeme pozvat na první kulturní akci v Bystřici a to divadelní komedii „Šest v tom“, která se uskuteční na hřišti 26. června od 19 hodin. Vstupné 150 Kč, občerstvení zajištěno. Podmínky pro vstup budou dle aktuálního nařízení vlády, antigenní test bude možný před vstupem na hřiště. Tak si vezměte deku, teplé oblečení a s dobrou náladou náladou se přijďte po dlouhé době pobavit.

Velikonoce

Krásné velikonoční pondělí? Jelikož ani letos nemůžou koledníci vyjít na koledu, tak nám tu opět běhal velikonoční zajíček s plnou nůší dobrot pro všechny děti v Bystřici. Koledu opět zanechal na plotě či u dveří domu. Tak ať aspoň z části nahradí to co se nemůže. No a na závěr? I když v Bystřici se i nesplnitelné věci plní a vznikají různé akce a tradice, tak si z celého ❤️ přeji, aby z těchto velikonoc tradice nevznikla a vrátili jsme se k “obyčejným” krásným svátkům jara.?