Bystřice má nový obecní web

Nová webová stránka obce cílí na Vás, na občany. Co nového Vám přináší, jaké jsou její hlavní výhody? To se dozvíte v tomto článku.

Bystřice má nový obecní web

Hlavní výhody nového webu jsou:

- dostupnost ve všech zařízeních
- aktivní informování obyvatelů
- splňuje platnou legislativu
- lidem na úřadě usnadňuje práci

Dostupnost ve všech zařízeních

V dnešní době je standardem, že webová prezentace je dostupná nejen pro osobní počítače, ale je připravena také pro použití na tabletech nebo mobilních telefonech. Není divu, vždyť více než polovina přístupů na web je právě z přenosných zařízení.  Doba konzumování informací doma od počítače je pryč. Jestli Vás zajímají novinky z obce, nebo úřadu, sledujte je při čekání na autobus, nebo jiné činnosti, při které máte k dispozici mobilní telefon. Máme komfortní řešení, které nabízí právě nová prezentace obce.

Aktivní informování obyvatelů

Pro každého občana máme připraveny informace, které ho budou zajímat. V patičce webu zadejte váš e-mail a klikněte na odebírat. Poté si nastavte, co Vás zajímá za informace. Můžete si přihlásit odběr novinek z Obce, Úřadu, nebo volného času. Je to na Vás.

První novinky vám pošleme až ve chvíli, kdy si e-mail aktivujete ve své e-mailové stránce.

Odběr SMS a e-mailů s novinkami

Odběr SMS zpráv je jednou z největších novinek webu. Odběr SMS zpráv si můžete přihlásit úplně stejně jako odběr e-mailů, jen po Vás budeme chtít více informací, abychom mohli zprávy posílat adresněji.

Jak Odběr přihlásit?

Přejdete až na úplný konec stránky, kde se nachází patička webu.
Do bílého pole zadejte Váš e-maila klikněte na ODEBÍRAT, poté si vyberte jaké informace Vás zajímají a po výběru si PŘIHLAŠTE ODBĚR

Splňuje platnou legislativu

Velkou bolístkou obecních webů bývá splnění legislativních nařízení. Ať už jde o certifikát, GDPR, vyhlášku 106 nebo Povinně zveřejňované informace. Nový web Obce Trotina nařízení splňuje a zastupitelé obce tak mohou s klidem usínat.

Lidem na úřadě usnadňuje práci

Zaměstnanci obce mají v rukou kompletní správu webu, takže mohou libovolně:

- změnit strukturu stránek
- spravovat aktuality, události, články, fotogalerie
- vést úřední agendu (úřední desku, formuláře, vyhlášky, výběrová řízení)
- pořádat zastupitelstva
- spravovat vyhledávání, přístupy
- informovat občany (e-mailem, sms zprávou)

Zdají se Vám nějaká data neaktuální?

Čekáme na Vaše podněty. V případě, že naleznete na webu neaktuální data, napište nám to prosím přes kontaktní formulář ve stránce Kontakty, budeme se těšit na Vaše příspěvky.

Novinky z Úřad, Obce a

Pomoc obci Hrušky

obec Bystřice přijímá finanční podporu pro obec Hrušky, která byla nejvíce zasažena živelnou pohromou. Hotovost můžete přinést ve středu na obecní úřad v úřední hodiny nebo kdykoliv paní Dovolové. Vybrané peníze budou předány panu starostovi obce, který částku rozdělí zasaženým obyvatelům. Děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který pomůže v této nelehké situaci.

• sraz na hřišti
Úklid obce

• v Bystřici na hřišti
Divadelní komedie

Úklid obce

všechny Vás prosíme o účast na brigádě, kde uklidíme obec, hřiště i kulturní sál. Brigáda se bude konat v sobotu 12. 6. od 14 hodin. Sraz na hřišti. V tentýž čas budou hasiči sbírat železo, tak nepotřebné železné věci připravte před svůj dvůr a přijďte pomoc s úklidem obce. Za každou ruku budeme rádi a za odměnu Vás čeká něco dobrého z udírny a točené pivko na hřišti. Děkuji za účast, vždyť se alespoň sejdeme po dlouhé době a obec bude zase krásnější.

Divadelní komedie

po dlouhé době máme pro Vás krásnou zprávu. Díky dobré epidemiologické situaci si Vás dovolujeme pozvat na první kulturní akci v Bystřici a to divadelní komedii „Šest v tom“, která se uskuteční na hřišti 26. června od 19 hodin. Vstupné 150 Kč, občerstvení zajištěno. Podmínky pro vstup budou dle aktuálního nařízení vlády, antigenní test bude možný před vstupem na hřiště. Tak si vezměte deku, teplé oblečení a s dobrou náladou náladou se přijďte po dlouhé době pobavit.