1. Obecní ples - 21. února 2015

V sobotu 21.2.2015 se v Bystřici na sále pořádal první Obecní ples ve spolupráci s mateřskou školou. Připravoval se s velkou pílí, ale také s pokorou, jak vše dopadne, je to poprvé.

1. Obecní ples - 21. února 2015

Hosté díky bezmála 150 prodaným lístkům zaplnili sál i předsálí, takovou účast nikdo nečekal a radost byla veliká.

Kapela Paka Boys dorazila pouze ve dvou, onemocněla jim zpěvačka, přesto se sál roztančil hned od začátku. Tombola byla rozprodaná do hodinky, ceny se tedy rozdaly a program pokračoval. Předtančení mladého páru z Jičína osvěžilo parket za zvuku latinskoamerických i standardních melodií. Čekala nás další tombola, losování vstupenek vyplnilo odpočinkový čas hudebníků a hosté se radovali z hodnotných cen, jako wellnes na víkend, poukázky do Planea, OBI, večeře v Mexikáně nebo Dělové Kouli, čerstvě zastřelený kanec, poukázky do lékárny Tria přijdou v tomto chřipkovém období také vhod. Došlo i na dražbu květinových vazeb.

Pokračuje se v tanci až do 2,30hodin a náš první ples určitě není poslední. Vždyť dobrá nálada a příjemné prožití přiláká zase dostatek hostů a nejen z Bystřice. Budeme se těšit !

PF

SDH Bystřice děkuje za přízeň po celý rok. Děkujeme těm, kteří nám pomáhali a byli oporou.
PF a výpůjční doba knihovny

Milí čtenáři a návštěvníci knihovny! Tento rok bude knihovna otevřena i během vánočních svátků (22. prosince i 29. prosince).
Čerti

plakat-certi-2021(DOC, 247 kB)

Čerti budou chodit pouze před dům, tak je prosím vyhlížejte. Děkujeme.

Rozsvícení stromečku

vzhledem k aktuální situaci se letos v neděli tradiční rozsvěcení vánočního stromu konat nebude.