1. Obecní ples - 21. února 2015

V sobotu 21.2.2015 se v Bystřici na sále pořádal první Obecní ples ve spolupráci s mateřskou školou. Připravoval se s velkou pílí, ale také s pokorou, jak vše dopadne, je to poprvé.

1. Obecní ples - 21. února 2015

Hosté díky bezmála 150 prodaným lístkům zaplnili sál i předsálí, takovou účast nikdo nečekal a radost byla veliká.

Kapela Paka Boys dorazila pouze ve dvou, onemocněla jim zpěvačka, přesto se sál roztančil hned od začátku. Tombola byla rozprodaná do hodinky, ceny se tedy rozdaly a program pokračoval. Předtančení mladého páru z Jičína osvěžilo parket za zvuku latinskoamerických i standardních melodií. Čekala nás další tombola, losování vstupenek vyplnilo odpočinkový čas hudebníků a hosté se radovali z hodnotných cen, jako wellnes na víkend, poukázky do Planea, OBI, večeře v Mexikáně nebo Dělové Kouli, čerstvě zastřelený kanec, poukázky do lékárny Tria přijdou v tomto chřipkovém období také vhod. Došlo i na dražbu květinových vazeb.

Pokračuje se v tanci až do 2,30hodin a náš první ples určitě není poslední. Vždyť dobrá nálada a příjemné prožití přiláká zase dostatek hostů a nejen z Bystřice. Budeme se těšit !

Mistrovství ČR v požárním útoku

?Jedeme na republiku!?

Naši dobrovolní hasiči historicky poprvé postoupili na Mistrovství ČR v požárním útoku.

• v Bystřici na hřišti

Rodinný den v Bystřici

od 9 hod.

Memoriál Martina Patky v malé kopané

od 12 hod.

dětský den - skákací hrady, dětské hry, malování na obličej

• v Bystřici na hřišti
Divadelní komedie

Divadelní komedie

po dlouhé době máme pro Vás krásnou zprávu. Díky dobré epidemiologické situaci si Vás dovolujeme pozvat na první kulturní akci v Bystřici a to divadelní komedii „Šest v tom“, která se uskuteční na hřišti 26. června od 19 hodin. Vstupné 150 Kč, občerstvení zajištěno. Podmínky pro vstup budou dle aktuálního nařízení vlády, antigenní test bude možný před vstupem na hřiště. Tak si vezměte deku, teplé oblečení a s dobrou náladou náladou se přijďte po dlouhé době pobavit.

Velikonoce

Krásné velikonoční pondělí? Jelikož ani letos nemůžou koledníci vyjít na koledu, tak nám tu opět běhal velikonoční zajíček s plnou nůší dobrot pro všechny děti v Bystřici. Koledu opět zanechal na plotě či u dveří domu. Tak ať aspoň z části nahradí to co se nemůže. No a na závěr? I když v Bystřici se i nesplnitelné věci plní a vznikají různé akce a tradice, tak si z celého ❤️ přeji, aby z těchto velikonoc tradice nevznikla a vrátili jsme se k “obyčejným” krásným svátkům jara.?