Výroční schůze hasičů

Příští sobotu se na sále bystřické hospody uskuteční Výroční valná hromada. S sebou si, prosím, vezměte členský průkaz a 300 Kč na členský příspěvek. Děkujeme.

Za časů našich babiček

V sobotu 27.1.2024 od 15 hodin společně na sále bystřické hospody zavzpomínáme na časy našich babiček.

Vánoční posezení

Dnešní skvělé odpoledne s vánoční atmosférou.

Návštěva z pekla

Pár střípků z návštěvy čertovské družiny.

Plavání tobogán

počet obrázků 1

Vánoční stromeček - zdobení

počet obrázků 1

1. adventní neděle

Koledy v podání Kyzivátovy dechové hudby, ochutnávka domácího cukroví, teplé nápoje, rozsvícení stromečku a ohňostroj...to vše dnes u nás na 1. adventní neděli na hřišti.

Přejeme Vám všem krásnou adventní neděli!

1. adventní neděle

Rozsvícení vánočního stromku, ochutnávka domácího vánočního cukroví, teplé nápoje, ohňostroj a vánoční překvapení o 1. adventní neděli 3. prosince na hřišti 21. století.

Vánoční dílničky

Včerejší velmi povedená akce na sále bystřické hospody.

Vánoční dílničky

Již tuto sobotu Vás zveme na sál bystřické hospody, kde pro Vás budou připraveny vánoční dílničky.

publikováno: 12. 5. 2019 17:47,